FAQ półkolonie – Często Zadawane Pytania

 

Czy mogę zapisać dziecko, które ma 6 lat?

W tym roku w półkoloniach mogą uczestniczyć dzieci urodzone w latach 2017-2010. W wyjątkowych przypadkach, jeśli będą wolne miejsca będzie możliwość udziału dzieci z rocznika 2018, jednak wyłącznie tych, które ukończyły 6r.ż.
Przykład: Jeśli Twoje dziecko kończy 6 lat we wrześniu 2024 roku – nie będzie mogło wziąć udziału w półkolonii w tym roku.
Jeśli Twoje dziecko skończyło 6 lat w czerwcu – będzie mogło wziąć udział w półkolonii tylko w przypadku, kiedy po dniu 24 maja będą dalej wolne miejsca. 

Czy mogę zgłosić dziecko przed rozpoczęciem terminu rekrutacji?

Niestety nie. Zapisów można dokonywać wyłącznie w terminach określonych regulaminem.

 

Zgłosiłam dziecko na dwie półkolonie na których były jeszcze wolne miejsca, czy to oznacza że zakwalifikuje się na dwie półkolonie?

Niestety nie. Z dotacji można skorzystać tylko raz, dlatego dziecko zostanie zakwalifikowane na tą półkolonię, która została zgłoszona jako pierwsza. Na drugą półkolonię dziecko będzie oczekiwać na liście rezerwowej na zakończenie rekrutacji do dnia 24 maja. Jeśli po tym terminie dalej będą wolne miejsca to jest możliwość, że dziecko zostanie przyjęte. W takim przypadku decyduje kolejność na liście rezerwowej.

Czy mogę zapisać dziecko na więcej niż jedną półkolonię?

Tak, można zapisać dziecko na więcej niż jedną półkolonię ALE z dotacji dziecko może skorzystać tylko raz (patrz przypadek wyżej).
Przykład: Dziecko zostało zgłoszone na półkolonię w pierwszym, trzecim i czwartym tygodniu lipca. Pod uwagę jest brane zgłoszenie, które zostało wysłane przez formularz jako pierwsze. Jeśli nie ma miejsc na tą półkolonię, bierze się pod uwagę zgłoszenie które zostało wysłane jako drugie. 

 

Zrobiłam kilka zgłoszeń dziecka na różne terminy półkolonii. Moje dziecko dostało się na jedną półkolonię. Co z pozostałymi zgłoszeniami?

Jeśli dziecko zostanie zakwalifikowane na półkolonię, wszystkie pozostałe zgłoszenia automatycznie wpisywane są na listę rezerwową.

 

Czy otrzymam zwrot kosztów, jeśli dziecko rozchoruje się i nie będzie mogło wziąć udział w półkolonii?

Zgodnie z regulaminem „W przypadku rezygnacji z udziału w półkolonii na mniej niż 7 dni przed rozpoczęciem półkolonii Organizator nie jest zobowiązany do zwrotu Uczestnikowi dokonanej płatności” ale każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Ze względu na prowadzone przez nas listy rezerwowe istnieje szansa, że na miejsce Państwa dziecka, przyjmiemy inną osobę, w takim przypadku zwrócimy koszt udziału w półkolonii.

 

Mieszkamy w Gminie Złotów, a chcemy skorzystać z dotacji Miasta Złotów i półkolonii w Złotowie, czy jest to możliwe?

Niestety z dotacji Miasta Złotów mogą skorzystać wyłącznie mieszkańcy Złotowa, dlatego w procesie rekrutacji brany jest pod uwagę adres, który zostanie podany w formularzu zgłoszeniowym i na karcie kwalifikacyjnej dziecka.

 

Jak mogę dokonać płatności za półkolonię?

Płatność za półkolonie możliwa jest wyłącznie przelewem na konto bankowe Stowarzyszenia Satori, nr. rach.  32 8944 0003 0002 8323 2000 0010. W tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika półkolonii.

 

Moje dziecko nigdy nie trenowało karate, ani żadnej innej sztuki walki. Czy nadaje się na Państwa półkolonię?

Tak! W trakcie półkolonii prowadzimy bardzo różnorodne zajęcia sportowe i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie trzeba ćwiczyć karate, żeby wziąć w niej udział.

Czy mogę otrzymać fakturę za opłatę uczestnictwa dziecka w półkolonii?

Tak, prośbę o fakturę należy wysłać wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi na adres email: kontakt@satori.org.pl.

Nie dostałam maila potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia.

Jeśli po wysłaniu zgłoszenia przez formularz, w ciągu kilku minut nie dostaniesz maila z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia sprawdź folder SPAM (lub reklamy, oferty – w zależności od rodzaju poczty z której korzystasz).

Skip to content