Zapraszamy dzieci z klas 1-8 na kontynuację projektu TRYB ZDROWIE 😉

Jesteś zainteresowany/a udziałem starszego dziecka w zajęciach? Napisz do nas lub zadzwoń tel. 724-954-449!

TRYB ZDROWIE to zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające sprawność fizyczną, nastawione na zabawę i zachęcenie dzieci do regularnej aktywności fizycznej.

W ramach zajęć: gry i zabawy sportowe, gry taktyczne, zapoznanie się z różnorodnymi dyscyplinami sportu (m.in. sztuki walki, gimnastyka, badminton, football amerykański, elementy akrobatyki) i wiele innych.

Prowadzący: Mateusz Ignaczak – Instruktor Sportu Karate, posiadacz czarnego pasa w karate (1DAN), wieloletni zawodnik i wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży.

Koszt zajęć: 10zł za każde zajęcia, płatne z góry za cały miesiąc, w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach płatność przechodzi na kolejny miesiąc. Płatność przelewem na konto Stowarzyszenia SATORI, nr rach. 32 8944 0003 0002 8323 2000 0010

FORMULARZ ZAPISÓW NA ZAJĘCIA TRYB ZDROWIE

Aby zapisać się na treningi wypełnij poniższy formularz.

Na podany przy rejestracji e-mail będziemy wysyłać najważniejsze informacje i zmiany.
Po wypełnieniu formularza otrzymasz e-mail z zaroszeniem do rejestracji w systemie ActiveNow. Rejestracja nie jest obowiązkowa, ale zakładając panel rodzica będziesz mógł/mogła na bieżąco monitorować godziny zajęć i płatności, a także dokonywać zapisów na obozy, zawody i inne wydarzenia.

Skip to content