VIII Ogólnopolski Turniej Karate SOKUDO CUP, Józefów 26.11.2022r.

26 listopada odbył się VII Ogólnopolski Turniej Karate SOKUDO CUP w Józefowie. Na zawody pojechała kadra 20 zawodników. Poniżej szczegółowe wyniki:

Anastasiia Khomiachuk – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 1 miejsce w sumo

Pola Przybylska – Pawlinow – 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w sumo

Ewelina Supruniuk – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w sumo, 3 miejsce w kumite

Weronika Krasińska – 1 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wagowym, 2 miejsce w sumo, 3 miejsce w kobudo

Amelia Solarek – 2 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wagowym, 1 miejsce w sumo

Magdalena Baranowska – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo,

Olga Różańska – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite wagowym, 2 miejsce w sumo, 2 miejsce w kobudo

Amelia Karbowiak – 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 1 miejsce w sumo

Maja Drozdek – 1 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wagowym, 2 miejsce w sumo

Agnieszka Kowalonek – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo

Monika Sygnowska – 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo

Dagmara Skrzypczak – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wagowym

Maja Kalicinska – 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite wagowym

Tobiasz Gawlik – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite wagowym, 1 miejsce w sumo

Florian Korczak – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 1 miejsce w sumo

Ksawery Konieczny – 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite, 2 miejsce w sumo

Kacper Gniot – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo

Bartosz Ignaczak – 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wagowym, 1 miejsce w sumo

Krzysztof Baranowski – 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo

Franciszek Suchanowski – 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w sumo

Bohdan Khomiachuk – 1 miejsce w sumo

Skip to content