WYNIKI MP Fudokan i Turniej Smoka, Toruń 17.11.2019r.

17.11.2019r. w Toruniu zostały rozegrane XV Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym i Fudokan oraz VII Turniej Karate Toruńskiego Smoka.

Najlepszą zawodniczą Mistrzostw Polski okazała się Amelia Solarek (Jastrowie).

Poniżej szczegółowe wyniki:

MISTRZOSTWA POLSKI

Oliwia Tyda – 2 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kata, 2 miejsce w fukugo, 2 miejsce w kodachi

Bartosz Ignaczak – 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite wolne

Hubert Madej – 1 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite klasyczne

Krzysztof Cybulski – 1 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kumite wolne

Maciej Daszkiewicz – 1 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite wolne

Krystyna Gawlik – 2 miejsce w kata kobudo, 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite klasyczne, 2 miejsce w kumite wolne, 2 miejsce w kodachi

Bartosz Szdzuij – 3 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kumite wolne

Roksana Solarek – 2 miejsce w kumite wolne, 2 miejsce w kodachi

Róża Prokopowicz – 1 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite wolne, 2 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kata

Paulina Belka – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite wolne, 3 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kodachi

TURNIEJ SMOKA

Kacper Gniot – 2 miejsce w kihon, 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi

Jakub Górski – 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite wolne

Maja Kalicińska – 1 miejsce w kumite wolne, 3 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kodachi

Marcel Kępiński – 3 miejsce w kumite klasyczne, 2 miejsce w kodachi

Weronika Krasińska – 3 miejsce w kumite wolne, 3 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi

Franciszek Kuszewski – 2 miejsce w kata

Eryk Marchel – 1 miejsce w kata

Julia Mazurowska – 2 miejsce w kumite wolne, 2 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi

Paweł Mazurowski – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite wolne

Olga Różańska – 3 miejsce w kumite wagowym

Dagmara Skrzypczak – 3 miejsce w kumite wolne, 3 miejsce w kumite klasyczne, 3 miejsce w kata

Amelia Solarek – 1 miejsce w kumite klasyczne, 1 miejsce w kumite wolne

Aleksandra Sygnowska – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite wolne

Monika Sygnowska – 3 miejsce w kumite wolne, 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi

Zuzanna Szczutkowska – 3 miejsce w kumite wolne

Karolina Belka – 3 miejsce w kumite wolne

Hanna Błaszkiewicz – 3 miejsce w kata

Maja Brzezińska – 3 miejsce w kodachi

Emilia Czyżewska – 3 miejsce kodachi

Zosia Czyżewska – 3 miejsce w kodachi

Kaja Dudek – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite wolne, 3 miejsce w kumite klasyczne

Tobiasz Gawlik – 3 miejsce w kodachi

 Kaja Dudek, Marcel Kępiński, Paweł Mazurowski – 2 miejsce w kata drużynowym

Dagmara Skrzypczak, Monika Sygnowska, Aleksandra Sygnowska – 2 miejsce w kata drużynowym

Skip to content