WYNIKI MP, PP, TORUŃ CUP 31.10.2020r.

lis 1, 2020 | Zawody krajowe

31.10.2020 w Toruniu odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym i Fudokan, Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate Tradycyjnym i Fudokan oraz turniej TORUŃ OPEN. Poniżej wyniki poszczególnych zawodów:

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH
Julia Mazurowska – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi
Weronika Krasińska – 3 miejsce w kumite, 2 miejsce w kobudo
Oliwia Tyda – 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w kodachi
Amelia Solarek – 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite wagowym, 3 miejsce w kata kobudo
Hanna Błaszkiewicz – udział

PUCHAR POLSKI DZIECI I MŁODZIKÓW
Franciszek Suchanowski – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi
Monika Sygnowska – 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kihon-ippon-kumite, 1 miejsce w kata
Dagmara Skrzypczak – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kihon-ippon-kumite
Maja Biźnia – 3 miejsce w kodachi
Zuzanna Błaszkiewicz – 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite
Zuzanna Szczutkowska – 2 miejsce w kodachi
Kalina Haraf – 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite
Olga Różańska – 3 miejsce w kumite wagowe, 2miejsce w kumite
Maja Kalicińska – 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite wagowym, 3 miejsce w kata
Aleksandra Olejniczak – 3 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite
Marcel Kępiński – 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite wagowym, 2 miejsce w kumite klasycznym, 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi
Agnieszka Krasińska – 3 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite wagowym, 3 miejsce w kata

Marcel Kępiński, Maja Kalicińska, Agnieszka Krasińska – 2 miejsce w kata drużynowym
Monika Sygnowska, Dagmara Skrzypczak, Olga Różańska – 3 miejsce w kata drużynowym

TORUŃ OPEN
Krystyna Gawlik – 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kata
Julia Mazurowska – 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w semi-contact kumite, 2 miejsce w kodachi
Monika Sygnowska – 2 miejsce w shobu-ippon-kumite, 3 miejsce w kodachi
Dagmara Skrzypczak – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kihon-ippon-kumite, 2 miejsce w semi-contact kumite, 1 miejsce w shobu-ippon-kumite
Weronika Krasińska – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w semi-contact kumite, 3 miejsce w kodachi
Maja Kalicińska – 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi
Zuzanna Błaszkiewicz – 2 miejsce w kumite
Zuzanna Szczutkowska – 2 miejsce w kodachi
Kalina Haraf – 1 miejsce w kodachi
Olga Różańska – 1 miejsce w kumite, 3 miejsce w semi-contact kumite
Amelia Solarek – 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w semi-contact kumite, 1 miejsce w kodachi
Róża Prokopowicz – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kodachi
Aleksandra Olejniczak – 3 miejsce w kumite
Marcel Kępiński – 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w semi-contact kumite, 1 miejsce w kodachi
Roksana Solarek – 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite
Agnieszka Krasińska – 2 miejsce w semi-contact kumite, 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w shobu-ippon kumite

Skip to content