WYNIKI MP Seniorów, Juniorów i Młodzików oraz „Smok Toruński” Puchar Polski Dzieci – Toruń 8.05.2022

8 maja 2022 odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Młodzików oraz „Smok Toruński” Puchar Polski Dzieci. Na zawody pojechało 23 zawodników. Poniżej wyniki:

Puchar Polski Dzieci;

Magdalena Baranowska – 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi

Maja Biźnia – 1 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kodachi

Zofia Biźnia – 3 miejsce w kumite, 2 miejsce w kodachi

Maja Drozdek – 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w kodachi

Franciszek Suchanowski – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi

Monika Sygnowska – 1 miejsce w kodachi

Tobiasz Gawlik – 2 miejsce w kihon, 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi

Marina Hernik – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite

Anastasiia Khomachiuk – 1 miejsce w kihon, 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kodachi

Bohdan Khomachiuk – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi

Pola Przybylska – Pawlinow – 3 miejsce w kumite, 1 miejsce w kata

Dagmara Skrzypczak – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite

Mistrzostwa Polski:

Maja Kalicińska – 1 miejsce w kumite sportowym, 1 miejsce w fukugo, 1 miejsce w kodachi

Marcel Kępiński – 2 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite sportowym, 3 miejsce w kumite, 1 miejsce w fukugo, 1 miejsce w kodachi

Agnieszka Krasińska – 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kata kobudo, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite sportowym, 2 miejsce w fukugo

Weronika Krasińska – 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kata kobudo, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite sportowym

Julia Mazurowska – 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite sportowym, 3 miejsce w fukugo

Paweł Mazurowski – 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite sportowym, 2 miejsce w fukugo

Róża Prokopowicz – 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite sportowym, 3 miejsce w kata, 3 miejsce w fukugo

Olga Różańska – 3 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kata kobudo, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite sportowym, 3 miejsce w fukugo

Amelia Solarek – 3 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite sportowym, 1 miejsce w fukugo

Krystyna Gawlik – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w fukugo, 1 miejsce w kumite sportowym, 1 miejsce w kata kobudo

Skip to content