WYNIKI PP Dzieci, Otwock 15.06.2019r.

15.06.2019r. w Otwocku został rozegrany XV Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan oraz V Turniej SOKUDO CUP.

Wyniki:

PPDiM

Brzezińska Maja – 2 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kihon, 2 miejsce w kihon-ippon-kumite

Mościcka Dorota – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kihon, 3 miejsce w kihon-ippon-kumite

Dudek Kaja – 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kata kobudo, 1 miejsce w kumite wolnym

Różańska Olga – 2 miejsce w kata kobudo, 3 miejsce w kumite wolnym

Kępiński Marcel – 3 miejsce w jiu-ippon-kumite, 1 miejsce w kumite wolnym

Mazurowski Paweł – 3 miejsce w jiu-ippon-kumite, 3 miejsce w kumite wolnym

Bondos Maciej – 3 miejsce w kumite wolnym

Kalicińska Maja – 3 miejsce w kumite wolnym

Skrzypczak Dagmara – 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kihon-ippon-kumite, 2 miejsce w kumite wolnym

Sygnowska Monika – 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kihon-ippon-kumite, 2 miejsce w kumite wolnym

Sygnowska Aleksandra – 3 miejsce w kodachi

Dudek Gabriel – 3 miejsce w kumite wolnym

Krasińska Agnieszka – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w jiu-ippon-kumite

Solarek Amelia – 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w jiu-ippon-kumite, 1 miejsce w kumite wolnym

Zawadzka Lidia – 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w jiu-ippon-kumite

Bals Wiktoria – 3 miejsce w jiu-ippon-kumite, 2 miejsce w kumite wolnym

Serwan Adam – 3 miejsce w kumite wolnym

Szczutkowska Zuzanna – 3 miejsce w kumite wolnym

Belka Kinga – 2 miejsce w kumite wolnym

Dendek Nikola – 3 miejsce w kumite wolnym

ENBU

1 miejsce – Kępiński Marcel, Różańska Olga

2 miejsce – Bondos Maciej, Kalicińska Maja

KATA DRUŻYNOWE

1 miejsce – Dudek Kaja, Kępiński Marcel, Mazurowski Paweł

SOKUDO CUP:

Kurdek Martyna – 3 miejsce kata, 3 miejsce kodachi, 2 miejsce kumite wolne

Tyda Oliwia – 3 miejsce kata, 2 miejsce kodachi, 3 miejsce kumite wolne

Belka Paulina – 3 miejsce kodachi, 3 miejsce kumite wolne

Prokopowicz Róża – 2 miejsce kata, 2 miejsce kodachi, 2 miejsce kumite wolne

Ziółkowski Maksymilian – 3 miejsce kata, 1 miejsce kodachi, 1 miejsce kumite wolne

Madej Hubert – 2 miejsce kodachi, 3 miejsce kumite wolne

Gawlik Krystyna – 1 miejsce kata kobudo, 1 miejsce kata kodachi

KATA DRUŻYNOWE

3 miejsce – Solarek Amelia, Tyda Oliwia, Zawadzka Lidia

ENBU

2 miejsce – Kurdek Martyna, Ziółkowski Maksymilian

Skip to content