WYNIKI Świdwin 14.12.2019

gru 14, 2019 | Zawody krajowe

14.12.2019r. w Świdwinie został rozegrany XVIII Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Świętego Mikołaja.

W klasyfikacji klubowej na podium wraz z gospodarzem zawodów znalazły się:

2 miejsce – sekcja Krajenka

3 miejsce – sekcja Jastrowie

Poniżej szczegółowe wyniki:

 Bartosz Ignaczak – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kata kobudo, 3 miejsce w sumo, 1 miejsce w kodachi

Marek Daszkiewicz – 1 miejsce w sumo, 4 miejsce w kumite

Hubert Madej – 2 miejsce w sumo, 3 miejsce w kodachi, 4 miejsce w kata

Roksana Solarek – 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w sumo, 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kata

Róża Prokopowicz – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w sumo, 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kata drużynowym

Zuzanna Błaszkiewicz – 1 miejsce w sumo, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kata drużynowym

Krzysztof Kaszewski – 1 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo

Ksawery Konieczny – 1 miejsce w sumo, 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite

Laura Janicka – 3 miejsce w sumo, 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kata

Lena Siódmiak – 2 miejsce kodachi, 2 miejsce w sumo, 3 miejsce w kumite

Monika Sygnowska – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w sumo, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kodachi

Aleksandra Sygnowska – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite

Miłosz Woźny – 3 miejsce w kodachi, 4 miejsce w sumo

Franek Kuszewski – 2 miejsce w kata, 4 miejsce w kumite

Amelia Solarek – 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w enbu, 2 miejsce w sumo, 3 miejsce w kata

Jakub Górski – 1 miejsce w kata drużynowym, 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo, 4 miejsce w enbu

Piotr Kurcin – 3 miejsce w enbu, 3 miejsce w kata, 3 miejsce w sumo, 3 miajce w kumite, 4 miejsce w kodachi

Hanna Błaszkiewicz – 3 miejsce w kata, 4 miejsce w kumite, 4 miejsce w sumo, 4 miejsce w kodachi,

Weronika Szdzuij – 1 miejsce w kumite, 3 miejsce w kodachi, 4 miejsce w sumo, 4 miejsce kata

Maja Kalicińska – 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kodachi, 4 miejsce w enbu, 4 miejsce w kata

Kaja Dudek – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kata drużynowym, 2 miejsce w sumo, 3 miejsce w enbu, 2 miejsce w kata kobudo

Marcel Kępiński – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kata drużynowym, 3 miejsce w enbu

Olga Różańska – 3 miejsce w enbu, 3 miejsce w kumite

Tobiasz Gawlik – 2 miejsce w sumo, 4 miejsce w kata, 4 miejsce w kodachi???

Kalina Haraf – 1 miejsce kodachi, 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo

Biendara Filip – 2 miejsce w kodachi, 4 miejsce w kata, 4 miejsce w kumite

Maja Gondzik – 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w sumo, 4 miejsce w kata

Maria Piszczek – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi

Wiktor Cegielski – 2 miejsce w sumo, 2 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite

Martyna Kurdek – 1 miejsce w sumo, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite

Gracjan Fac – 1 miejsce w sumo, 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite

Oliwia Tyda – 1 miejsce w kobudo, 3 miejsce w kata, 4 miejsce w kodachi

Weronika Biadon – 3 miejsce w sumo, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kata

Emilia Czyżewska – 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo, 1 miejsce w kata

Aleksandra Olejniczak – 1 miejsce w sumo, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w kata

Antoni Mościcki – 3 miejsce w kodachi

Wiktoria Bals – 3 miejsce w kodachi

Agnieszka Krasińska – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kata drużynowym

Maja Brzezińska – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w sumo, 1 miejsce w kumite

Monika Biadon – 1 miejsce w sumo, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kata

Maja Najberg – 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w sumo, 3 miejsce w kata drużynowym, 3 miejsce w kodachi

Igor Kowalski – 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 3 miejsce w sumo, 2 miejsce w kata

Antek Szadkowski – 2 miejsce w sumo, 2 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite

Aleksandra Bocheńska – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite

Eryk Marchel – 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kata, 4 miejsce w sumo, 4 miejsce w kumite

Dominika Rompalska – udział

Zuzanna Rompalska – 3 miejsce w kata, 4 miejsce w sumo, 4 miejsce w kodachi, 4 miejsce w kumite

Paulina Belka – 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w sumo, 4 miejsce w kata

Kinga Belka – 1 miejsce, 2 miejsce, 3 miejsce, 3 miejsce

Karolina Belka – 4 miejsce, 4 miejsce

Franek Suchanowski – 1 miejsce, 2 miejsce, 3 miejsce

Gniot Kacper – 1 miejsce w sumo, 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi

Filip Markiewicz – 4 miejsce

Skip to content