WYNIKI Świdwin – 15.12.2018

Konkurencja: KATA
miejsceimię i nazwiskomiejscowość
 Dziewczęta  2011/2010
 Grupa 1 
11.Skrzypczak DagmaraJastrowie
22. Czyżewska ZosiaJastrowie
33.Mościcka DorotaTarnówka
44.Wysokińska MajaŚwidwin
 Grupa 2 
11. Sygnowska Monika Głubczyn
22.Piszczek MariaZłotów
33.Brzezińska MajaTarnówka
44.Janicka LauraGłubczyn
 Grupa3 
11.Haraf KalinaZłotów
22.Jurczyszyn ElizaTarnówka
33.Rompalska DominikaJastrowie
44.Siódmiak LenaGłubczyn
 Dziewczęta 2009 
 Grupa 4 
11.Najberg Maja Tarnówka
22.Błaszkiewicz ZuzannaTarnówka
33.Chałupczyńska Amelia Krajenka
44.Belka Karolina Złotów
 Dziewczęta 2008
 Grupa 5 
11.Anna MączewskaŚwidwin
22.Knut Adrianna Świdwin
33.Jeznach ZuzannaSławoborze
44.Jurczyszyn Maja Tarnówka
 Grupa 6 
11.Różańska OlgaKrajenka
22.Szczutkowska ZuzannaGłubczyn
33. Sobczuk Paulina Świdwin
44.Brycka Natasza Świdwin
 Dziewczęta  2007
 Grupa7 
11.Bals WiktoriaOkonek
22.Jagła Aleksandra Krajenka
33.Krasińska Agnieszka Okonek
44.Kalicińska Maja Krajenka
 Grupa 8 
11. Belka Kinga Złotów
22. Knut Amelia Słonowice
33.Dendek NikolaOkonek
44. Martyna MusiałSłonowice
 Dziewczęta  2006/2005
 Grupa 9 
11.Belka Paulina Złotów
22.Zawadzka Lidia Złotów
33. Aleksandra Nowak Świdwin
44. Kurdek MartynaJastrowie
 grupa 10 
11.Solarek Amelia Jastrowie
22.Krasińska WeronikaOkonek
33.Totoń Zuzanna Okonek
44.Naszko OliwiaJastrowie
 Dziewczęta 2004/2002
 Grupa 11 
11.Prokopowicz Róża Jastrowie
22.Walkusz Maja Świdwin
33.Aleksandra Rakoczy Świdwin
 Grupa 12 
11. Kamila Wojewoda Świdwin
22.Biadon WeronikaTarnówka
33.Solarek RoksanaJastrowie
 Chłopcy 2017/2012
 Grupa 13 
11.Kaszewski Krzysztof Krajenka
22.Gawlik Tobiasz Krajenka
33. Tymoteusz TroczyńskiŚwidwin
 Chłopcy 2011
 Grupa 14 
11.Kowalski Igor Jastrowie
22.Mazuruk Franciszek Okonek
33.Plewa Wiktor  Krajenka
44.Uss MateuszŚwidwin
 Chłopcy 2010
 Grupa 15 
11. Franciszek Kozik Świdwin
22.Tymoteusz WandyczŚwidwin
33. Różański AleksanderKrajenka
44. Fac GracjanKrajenka
 Chłopcy 2009
 Grupa 16 
11. Jan PietrzakGłubczyn
22. Maciej LipkowiczŚwidwin
33. Julian KobusŚwidwin
44.Adam  Kacprzak Świdwin
 Chłopcy 2008/2007
 Grupa 17 
11.Szadkowski Antek Okonek
22. Kurcin Piotr Krajenka
33. Bąk NikodemTarnówka
 Grupa 18 
11. Bartek Soszyński Świdwin
22.Kępiński MarcelKrajenka
33.Górski Jakub Krajenka
44.Marchel ErykJastrowie
 Grupa 19 
11. Gabriel Budzyński Sławoborze
22.Bartosz KacprzakŚwidwin
3Chłopcy 2006/2005
 Grupa 20 
11. Karol KobusŚwidwin
22.Serwan AdamGłubczyn
33.Życki KarolJastrowie
 Grupa 21 
11. Wiktor Perskiewicz Świdwin
22.Jan Mikołajski Świdwin
33. Damian Pawlik Świdwin
 Chłopcy 2004/2005 
 Grupa 22 
11.Wandycz Miłosz Świdwin
22.Pawlik KonradŚwidwin
 Chłopcy 2003/2000
 Grupa 23 
11. Igor Mikołajski Świdwin
22. Wojewoda DawidŚwidwin
33.Ignaczak Bartosz  Krajenka
44.Madej HubertKrajenka
Konkurencja: KUMITE
miejsceimię i nazwiskomiejscowość
Dziewczęta 2011/2010
 Grupa 1 
11.Skrzypczak DagmaraJastrowie
22. Czyżewska ZosiaJastrowie
3  
4  
 Grupa 2 
11. Sygnowska Monika Głubczyn
22.Brzezińska MajaTarnówka
33.Piszczek MariaZłotów
44.Janicka LauraGłubczyn
 Grupa3 
11.Haraf KalinaZłotów
22.Jurczyszyn ElizaTarnówka
33.Rompalska DominikaJastrowie
44.Siódmiak LenaGłubczyn
 Dziewczęta  2009 
 Grupa 4 
11.Błaszkiewicz ZuzannaTarnówka
22.Najberg Maja Tarnówka
33.Chałupczyńska Amelia Krajenka
44.Magdalena Strużyna Świdwin
 Dziewczęta  2008
 Grupa 5 
11.Michalska OliwiaŚwidwin
22. Hanna PawlakŚwidwin
33. Tatiana Zawadzka Złotów
44.Jurczyszyn Maja Tarnówka
 Grupa 6 
11.Szczutkowska ZuzannaGłubczyn
22.Różańska OlgaKrajenka
33. Szdzuij WeronikaKrajenka
44. Sobczuk Paulina Świdwin
 Dziewczęta 2007
 Grupa7 
11.Bals WiktoriaOkonek
22.Krasińska Agnieszka Okonek
33.Jagła Aleksandra Krajenka
44.Olejniczak Aleksandra Jastrowie
 Grupa 8 
11. Knut Amelia Słonowice
22. Belka Kinga Złotów
33.Dendek NikolaOkonek
44. Martyna Musiał Słonowice
 Dziewczęta  2006/2005=
 Grupa 9 
11. Aleksandra NowakŚwidwin
22.Zawadzka Lidia Złotów
33. Kurdek MartynaJastrowie
44.Belka PaulinaZłotów
 grupa 10 
11.Tyda OliwiaJastrowie
22.Krasińska Weronika Okonek
33.Solarek Amelia Jastrowie
44.Totoń Zuzanna Okonek
 Dziewczęta  2004/2002 
 Grupa 11 
12.Prokopowicz Róża Jastrowie
21.Walkusz Maja Świdwin
33.Aleksandra Rakoczy Świdwin
 Grupa 12 
11. Kamila WojewodaŚwidwin
22.Solarek RoksanaJastrowie
33.Biadon WeronikaTarnówka
 Chłopcy 2017/2012 
 Grupa 13 
11.Gawlik Tobiasz Krajenka
22.Kaszewski Krzysztof Krajenka
33. Tymoteusz TroczyńskiŚwidwin
 Chłopcy 2011 
 Grupa 14 
11.Kowalski Igor Jastrowie
22.Mazuruk Franciszek Okonek
33.Plewa Wiktor  Krajenka
44.Uss MateuszŚwidwin
 Chłopcy 2010 
 Grupa 15 
11. Franciszek Kozik Świdwin
22. Fac GracjanKrajenka
33. Dudek Gabriel Złotów
44.Tymoteusz WandyczŚwidwin
 Chłopcy 2009 
 Grupa 16 
11. Karol KorfŚwidwin
22. Julian KobusŚwidwin
33. Jan PietrzakGłubczyn
44.Troczyński Tomasz Świdwin
 Chłopcy  2008/2007 
 Grupa 17 
14.Kurcin Piotr Krajenka
22.Szadkowski AntekOkonek
33. Bąk NikodemTarnówka
 Grupa 18 
11.Górski Jakub Krajenka
22. Bartek Soszyński Świdwin
33.Kępiński Marcel Krajenka
44.Marchel ErykJastrowie
 Grupa 19 
11. Gabriel Budzyński Sławoborze
22.Bartosz KacprzakŚwidwin
3Chłopcy 2006/2005 
 Grupa 20 
11. Karol Kobus Świdwin
22.Serwan Adam Głubczyn
33.Życki KarolJastrowie
 Grupa 21 
11. Wiktor Perskiewicz Świdwin
22. Damian Pawlik Świdwin
33.Jan Mikołajski Świdwin
 Chłopcy  2004/2005  
 Grupa 22 
11.Wandycz Miłosz Świdwin
22.Pawlik KonradŚwidwin
 Chłopcy 2003/2000
 Grupa 23  
11.Igor MikołajskiŚwidwin
22.Ignaczak Bartosz  Krajenka
33.Madej HubertKrajenka
44. Wojewoda DawidŚwidwin
Konkurencja: KODACHI
miejsceimię i nazwiskomiejscowość
Dziewczęta 2011/2010
 Grupa 1 
11. Czyżewska ZosiaJastrowie
22.Wysokińska MajaŚwidwin
33.Skrzypczak DagmaraJastrowie
44.Mościcka DorotaTarnówka
 Grupa 2 
11. Sygnowska Monika Głubczyn
22.Piszczek MariaZłotów
33.Janicka LauraGłubczyn
44.Brzezińska MajaTarnówka
 Grupa3 
11.Haraf KalinaZłotów
22.Siódmiak LenaGłubczyn
33.Jurczyszyn ElizaTarnówka
44.Rompalska DominikaJastrowie
 Dziewczęta 2009 
 Grupa 4 
11.Najberg Maja Tarnówka
22.Chałupczyńska Amelia Krajenka
33.Błaszkiewicz Zuzanna Tarnówka
44.Belka Karolina Złotów
 Dziewczęta 2008
 Grupa 5 
11.Michalska OliwiaŚwidwin
22. Tatiana ZawadzkaZłotów
33.Jurczyszyn Maja Tarnówka
44.Knut Adrianna Świdwin
 Grupa 6 
11.Brycka Natasza Świdwin
22. Sobczuk Paulina Świdwin
33. Szdzuij WeronikaKrajenka
44.Różańska OlgaKrajenka
 Dziewczęta 2007
 Grupa7  
11. Kalicińska MajaKrajenka
22. Bals WiktoriaOkonek
33.Jagła Aleksandra Krajenka
44.Olejniczak Aleksandra Jastrowie
 Grupa 8 
11. Knut Amelia Słonowice
22. Belka Kinga Złotów
33.Dendek NikolaOkonek
44. Julia ZwoińskaŚwidwin
 Dziewczęta 2006/2005 
 Grupa 9 
11.Zawadzka Lidia Złotów
22. Kurdek MartynaJastrowie
33. Aleksandra Nowak Świdwin
44.Belka PaulinaZłotów
 grupa 10 
11.Solarek Amelia Jastrowie
22.Totoń ZuzannaOkonek
33.Tyda OliwiaJastrowie
44.Naszko OliwiaJastrowie
 Dziewczęta 2004/2002 
 Grupa 11 
11.Aleksandra Rakoczy Świdwin
22.Prokopowicz Róża Jastrowie
33.Walkusz Maja Świdwin
 Grupa 12 
11.Solarek RoksanaJastrowie
22.Biadon WeronikaTarnówka
33. Kamila Wojewoda Świdwin
 Chłopcy 2017/2012 
 Grupa 13 
11. Jan WieruszewskiŚwidwin
22.Kaszewski Krzysztof Krajenka
33. Tymoteusz TroczyńskiŚwidwin
44.Gawlik Tobiasz Krajenka
55. Knut AntoniŚwidwin
 Chłopcy2011 
 Grupa 14 
11.Kowalski Igor Jastrowie
22.Plewa Wiktor  Krajenka
33.Mazuruk Franciszek Okonek
44.Uss MateuszŚwidwin
 Chłopcy 2010 
 Grupa 15 
11. Franciszek Kozik Świdwin
22. Różański AleksanderKrajenka
33.Tymoteusz WandyczŚwidwin
44. Fac GracjanKrajenka
 Chłopcy 2009 
 Grupa 16 
11.Troczyński Tomasz Świdwin
22.Adam  Kacprzak Świdwin
33. Karol Korf Świdwin
44. Jan PietrzakGłubczyn
 Chłopcy 2008/2007 
 Grupa 17 
11.Kurcin Piotr Krajenka
22.Szadkowski Antek Okonek
33. Bąk Nikodem Tarnówka
 Grupa 18 
11.Górski Jakub Krajenka
22.Marchel ErykJastrowie
33. Bartek SoszyńskiŚwidwin
44.Kępiński MarcelKrajenka
 Grupa 19 
11.Bartosz KacprzakŚwidwin
22. Gabriel BudzyńskiSławoborze
33. Miłosz SzustekSławoborze
 Chłopcy 2006/2005 
 Grupa 20 
11.Życki KarolJastrowie
22.Serwan Adam Głubczyn
33. Karol Kobus Świdwin
 Grupa 21 
11. Wiktor Perskiewicz Świdwin
22. Jan Mikołajski Świdwin
33. Damian Pawlik Świdwin
 Chłopcy 2004/2005  
 Grupa 22 
11.Wandycz Miłosz Świdwin
22.Pawlik KonradŚwidwin
 Chłopcy 2003/2000 
 Grupa 23 
11. Ignaczak Bartosz  Krajenka
22. Igor Mikołajski Świdwin
33.Madej Hubert Krajenka
44. Wojewoda Dawid Świdwin
Konkurencja: SUMO
miejsceimię i nazwiskomiejscowość
Dziewczęta 2011/2010 
 Grupa 1 
11.Wysokińska MajaŚwidwin
22.Skrzypczak DagmaraJastrowie
33. Czyżewska ZosiaJastrowie
44.Mościcka DorotaTarnówka
 Grupa 2 
11. Sygnowska Monika Głubczyn
22.Piszczek MariaZłotów
33.Brzezińska MajaTarnówka
44.Janicka LauraGłubczyn
 Grupa3 
11.Haraf KalinaZłotów
22.Rompalska DominikaJastrowie
33.Jurczyszyn ElizaTarnówka
44.Siódmiak LenaGłubczyn
 Dziewczęta 2009  
 Grupa 4 
11.Chałupczyńska Amelia Krajenka
22.Magdalena Strużyna Świdwin
33.Błaszkiewicz ZuzannaTarnówka
44.Belka Karolina Złotów
 Dziewczęta 2008 
 Grupa 5 
11.Tatiana ZawadzkaZłotów
22.Michalska OliwiaŚwidwin
33.Knut Adrianna Świdwin
44.Jurczyszyn Maja Tarnówka
 Grupa 6 
11.Szczutkowska ZuzannaGłubczyn
22.Brycka Natasza Świdwin
33. Szdzuij WeronikaKrajenka
44. Sobczuk Paulina Świdwin
 Dziewczęta 2007
 Grupa7 
11.Kalicińska MajaKrajenka
22.Jagła Aleksandra Krajenka
33.Bals WiktoriaOkonek
44.Olejniczak Aleksandra Jastrowie
 Grupa 8 
11.Dendek NikolaOkonek
22. Julia ZwoińskaSłonowice
33. Knut Amelia Słonowice
44. Martyna MusiałSłonowice
 Dziewczęta  2006/2005 
 Grupa 9 
11. Kurdek MartynaJastrowie
22.Belka Paulina Złotów
33.Zawadzka Lidia Złotów
44. Aleksandra Nowak Świdwin
 grupa 10 
11.Solarek Amelia Jastrowie
22.Totoń ZuzannaOkonek
33. Krasińska WeronikaOkonek
44.Tyda OliwiaJastrowie
 Dziewczęta 2004/2002 
 Grupa 11 
11.Prokopowicz Róża Jastrowie
22.Aleksandra RakoczyŚwidwin
33.Walkusz MajaŚwidwin
 Grupa 12 
11. Kamila Wojewoda Świdwin
22.Solarek RoksanaJastrowie
33.Biadon WeronikaTarnówka
4Chłopcy 2017/2012 
 Grupa 13 
11. Tymoteusz TroczyńskiŚwidwin
22.Gawlik Tobiasz Krajenka
33. Jan WieruszewskiŚwidwin
44.Kaszewski Krzysztof Krajenka
 Chłopcy 2011 
 Grupa 14 
11.Kowalski Igor Jastrowie
22.Plewa Wiktor  Krajenka
33.Uss MateuszŚwidwin
4 4.Mazuruk Franciszek Okonek
 Chłopcy 2010 
 Grupa 15 
11. Franciszek Kozik Świdwin
22. Fac GracjanKrajenka
33.Tymoteusz WandyczŚwidwin
44. Różański Aleksander Krajenka
 Chłopcy  2009 
 Grupa 16 
11. Julian KobusŚwidwin
22.Adam  KacprzakŚwidwin
33. Karol KorfŚwidwin
44. Jan PietrzakGłubczyn
 Chłopcy 2008/2007 
 Grupa 17 
11. Bąk Nikodem Tarnówka
22.Szadkowski AntekOkonek
33.Kurcin PiotrKrajenka
 Grupa 18 
11.Górski Jakub Krajenka
22.Kępiński MarcelKrajenka
33. Bartek Soszyński Świdwin
44.Marchel ErykJastrowie
 Grupa 19 
11. Gabriel Budzyński Sławoborze
22.Bartosz KacprzakŚwidwin
33. Miłosz SzustekSławoborze
 Chłopcy  2006/2005 
 Grupa 20 
11.Życki KarolJastrowie
22. Karol Kobus Świdwin
33.Serwan Adam Głubczyn
 Grupa 21 
11. Wiktor Perskiewicz Świdwin
22. Damian Pawlik Świdwin
33.Jan Mikołajski Świdwin
 Chłopcy 2004/2005  
 Grupa 22 
11.Pawlik KonradŚwidwin
22.Wandycz Miłosz Świdwin
  Chłopcy  2003/2000 
 Grupa 23 
11.Madej Hubert Krajenka
22.Ignaczak Bartosz  Krajenka
33.Joncel Łukasz Złotów
44. Wojewoda Dawid Świdwin
KATA DRUŻYNOWE
 
1. Koryukan Świdwin
Igor Mikołajski
Jan Mikołajski
Wiktor Perskiewicz
2. Sekcja Karate Okonek
Bals Wiktoria
Krasińska Weronika
Krasińska Agnieszka
3. Koryukan Świdwin
Bartosz Soszyński
Karol Korf
Julian Kobus
4. Koryukan Świdwin
Aleksandra Rakoczy
Aleksandra Nowak
Kamila Wojewoda
 
 
 
 
 
 
 
 
ENBU
1. Koryukan Świdwin
Dawid Wojewoda
Wiktor Perskiewicz
2. Koryukan Świdwin
Kamila Wojewoda
Aleksandra Nowak
3. Satori Jastrowie
Solarek Amelia
Kurdek Martyna
4. Sekcja karate Okonek
Krasińska Weronika
Bals Wiktoria
Skip to content